Gdy podczas przeglądania różnorodnych ofert pracy dla mieszkańców Torunia, z ciekawości przyjrzałem się ogłoszeniu skierowanemu dla asystentów biznesowych, prawie złapałem się za głowę na widok ogromnego zakresu obowiązków, na który składały się same niezrozumiałe dla mnie rzeczy. Pewnie osoby związane z ekonomią dobrze wiedzą o co w tym wszystkim chodzi, ale dla mnie była to zwykła czarna magia. OK, stanowisko analityka biznesowego może i jest świetnie płatne, ale jest na pewno również bardzo wymagające i stresujące, analityk biznesowy Toruń, a ja nie lubię denerwować się wykonywaną pracą. Z tego właśnie względu cały czas pozostaję na bezrobociu – intensywnie szukam zajęcia, które w ogóle nie będzie stresujące, a będzie przyjemne, mało wymagające i całkiem dobrze płatne.

Moim największym marzeniem w szkole gimnazjalnej było zostać świetnym DJem, którego praca polegałaby na miksowaniu kawałków i puszczaniu muzyki do późnych godzin nocnych na różnych imprezach. Czy ktoś wyobraża sobie coś równie przyjemnego, jak niekończąca się zabawa? No właśnie, ja też nie.

Dopóki nie znajdę pracy, która gwarantowałaby mi jako taki spokój, na pewno nie mam zamiaru ruszać się z ciepłych domowych pieleszy i rozstawać z ciepłymi obiadkami serwowanymi przez mamę. Dopóki moje życie z rodzicami nie wygląda bardzo źle w oczach znajomych, mam zamiar je kontynuować. Jak przyjdzie czas zacznę myśleć o wyprowadzce.