Za dokładnie tydzień kończę swoją przygodę z zawodem analityka biznesowego, która rozpoczęła się przed dwoma latami. Przez ostatnie dwa lata wypełniania obowiązków analityka zdążyłam przekonać się, że tego rodzaju praca nie do końca mi odpowiada i powinnam poszukać sobie czegoś innego. Co z tego, że pracując jako analityk biznesowy Łódź zarabiałam całkiem sporo pieniędzy, skoro moje życie zawodowe było mało przyjemne i zupełnie mnie nie satysfakcjonowało? Swego czasu pragnęłam zostać księgową i chyba najwyższy czas zrealizować to swoje marzenie.

Wiem, że droga do zawodu księgowej będzie długa, trudna i mało płatna, jednak jestem w stanie przeżyć wszystkie niedogodności, by w końcu zrealizować swój cel.

Za tydzień, z okazji mojego odejścia z pracy organizuję małe przyjęcie pożegnalne, na które zaprosiłam wielu swoich współpracowników, z którymi zdążyłam się zaprzyjaźnić. Wśród zaproszonych znalazł się nawet mój szef, jednak on od razu powiedział, że nie przyjdzie na imprezę. Może to i dobrze, bo zabawa w towarzystwie szefa na pewno nie byłaby tak wesoła, jak bez niego. A ja mam zamiar bawić się bardzo dobrze i bardzo długo. W końcu jest co świętować – odchodzę z nielubianej pracy!