Analityk Biznesowy / Systemowy

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Nr Ref.: [1438] D

Zadania:
  • Przeprowadzanie analiz biznesowych
  • Modelowanie procesów, danych oraz przepływów i relacji
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności
  • Opisywanie funkcjonalnych procesów biznesowych (UML lub BPMN)
  • Prowadzenie warsztatów biznesowych
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Nadzór nad kompletnością i poprawnością wypracowywanych rozwiązań
  • Wsparcie analityczne podczas wytwarzania oprogramowania, testów i wdrożenia, współpraca z programistami, testerami, użytkownikami biznesowymi, administratorami
  • Przygotowywanie analiz systemowych (w tym tworzenia między innymi przypadków użycia, user story)
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze bankowości
  • Znajomość zagadnień związanych z bankowością elektroniczną i mobilną, systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, kartami płatniczymi
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych/systemowych
  • Znajomość notacji UML lub BPMN
  • Znajomość narzędzia JIRA
Oferujemy:
  • Pracę przy projektach z obszaru kredytowego (bankowość)
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Współpraca na podstawie umowy B2B
  • Stawka 100-130 zł/h netto na fakturę

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."