Analityk IT w Dziale Usług Informatycznych

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław, plac Uniwersytecki 1
Nr ref.: analityk IT_151

Nazwa stanowiska: analityk IT

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 1

Główne obowiązki:
  • Analiza wymagań użytkowników wobec systemu klasy ERP
  • Współpraca z użytkownikami w celu zbudowania modelu procesów biznesowych
  • Analizowanie wpływu planowanych zmian na istniejące rozwiązania
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej i walidacyjnej systemu
  • Szkolenie użytkowników w zakresie obsługi systemów
  • Udział we wdrażaniu aplikacji budowanych w Dziale Usług Informatycznych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania przy naprawie zgłoszonych incydentów/problemów
  • Testowanie nowych wersji systemów
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych)
  • Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie
Wymagania pożądane:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania własnej pracy
  • Doświadczenie w pracy w MS Visio będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość notacji UML lub BPMN

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracy z doświadczonym zespołem
  • Udział w projektach IT na rzecz uczelni (projekty ogólnouczelniane oraz europejskie)
  • Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony na stanowisku Specjalista IT
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • Preferencyjne pożyczki