UX Designer

Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Mamy biura w 4 lokalizacjach i zatrudniamy ponad 60 pracowników. Od 2004 roku budujemy platformę, która łączy pracodawców i kandydatów. Tworzymy dobre miejsce pracy, rozwijamy się jako firma i dajemy naszym pracownikom przestrzeń do rozwoju. Stawiamy sobie ambitne cele. Jeśli chcesz je z nami osiągać - dołącz do naszego zespołu. Praca.pl to też Pracodawca.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

UX Designer
Miejsce pracy: Warszawa, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)
NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:
  • Identyfikacja potrzeb i rozwiązywanie problemów użytkowników Praca.pl;
  • Bliska współpraca z zespołem developerskim na etapie projektowania i wdrażania;
  • Umiejętne prezentowanie i argumentowanie tworzonych rozwiązań.
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych RWD w oparciu o wymogi biznesowe i potrzeby użytkowników, poparte portfolio;
  • Umiejętność tworzenia makiet, interfejsów i prototypów;
  • Znajomość narzędzia do prototypowana (np. Axure, Sketch, InVision), ale również umiejętność zwizualizowania pierwszych pomysłów na kartce papieru;
  • Wiedza o możliwościach i ograniczeniach obecnych technologii webowych (CSS / HTML);
  • Chęć poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Mile widziana znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator).
Dlaczego warto?
  • Nastawienie na rozwój i nowoczesne technologie;
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych;
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • Biuro w wygodnej komunikacyjnie lokalizacji, blisko Metra Kabaty;
  • Work Life Balance pracujemy od pon. do pt. w godz. 8.00 - 16.00 lub 8.30 - 16.30;
  • Stabilne długoterminowe zatrudnienie.
  • Biuro w wygodnej komunikacyjnie lokalizacji
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Work Life Balance pracujemy od pon do pt w godz. 8.00 - 16.00 lub 8.30 - 16.30