Zmieniasz pracę? Dowiedz się jak możesz pożegnać się ze swoimi współpracownikami

Zmieniasz pracę? Dowiedz się jak możesz pożegnać się ze swoimi współpracownikami

Znalazłeś nową pracę, a teraz chcesz odpowiednio pożegnać się ze swoimi współpracownikami. Jak zrobić to dobrze? Czy wystarczy miłe spędzenie czasu przy kawie w biurze? A może warto wybrać się do lokalu gastronomicznego?

Przed analitykami biznesowymi ścieżka kariery zawodowej stoi otworem. Jeżeli pracujesz w tym zawodzie, to nie ma niczego dziwnego w tym, że stawiasz na ciągły rozwój i w końcu zmieniasz miejsce zatrudnienia. Jednak chcesz pożegnać się w odpowiedni sposób ze swoimi współpracownikami i zależy Ci na tym, aby Cię dobrze zapamiętali? W takim razie koniecznie postaw na zorganizowanie stosownego pożegnania!

Jak pożegnać się ze współpracownikami?

Część osób stawia na kawę, herbatę i ciasto w biurze, po godzinach pracy. Jest to dobre rozwiązanie, które zawsze się sprawdzi. Niektórzy idą jednak o krok dalej i decydują się na zaproszenie swoich współpracowników do lokalu. Może to być bar, czy też restauracja.

Jest to propozycja dla osób, które mają dość bliskie relacje ze swoimi współpracownikami. Oczywiście pamiętaj również o tym, że nie masz obowiązku organizowania takiego spotkania w gronie pracowników. Możesz po prostu odejść z firmy, żegnając się ostatniego dnia ze współpracownikami.

Opublikowane komentarze
 • Kacha

  Kacha

  Lepiej nie palić za sobą mostów. Warto urządzić jakieś pożegnalne wyjście
  Odpowiedz
 • Bartosz

  Bartosz

  w dobie koronawirusa trudno o spotkania towarzyskie
  Odpowiedz
 • Iga

  Iga

  Online też można zorganizować spotkanie ;)
  Odpowiedz
Zostaw komentarz

pl_PLPolish