Wiem, że w obecnych czasach każdy właściciel firmy, który liczy na szybki i fenomenalny rozrost swojego przedsiębiorstwa, powinien zadbać o to, by na jego usługach był ktoś, kto zająłby się skierowaniem jego firmy na odpowiednie tory, rozwojem przedsiębiorstwa i zapewnił jak najlepsze podstawy do podejmowania różnych inwestycji. Tym kimś jest zazwyczaj analityk biznesowy, który dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom jest w stanie przewidzieć w jakim kierunku powinna zmierzać firma i co należy zrobić, by w przyszłości działalność przynosiła jak najlepsze korzyści.

W związku z tym, że w swojej firmie nie mam jeszcze analityka biznesowego, analityk biznesowy Zabrze, w najbliższym czasie mam zamiar albo zatrudnić kogoś na stałe, albo skorzystać z usług specjalnej agencji zajmującej się sprawami biznesowymi zleceniodawców. Na razie nie zdecydowałem która z opcji będzie lepsza, jednak mam nadzieję, że podjęta przeze mnie decyzja będzie tą słuszną.

Poziom rozwoju swojej firmy oceniłbym jako dobry, jednak ostatnimi czasy sprzedaż zaczyna stopniowo maleć, a to nie jest zbyt dobrą oznaką. Przydałby mi się ktoś, kto powiedziałby co dalej robić, jak ukierunkować działalność i jak rozreklamować produkty. Do tego jest mi właśnie potrzebny analityk biznesowy, którego wcześniej lub później znajdę. Chyba czas się brać za poszukiwania.